1. Інтро
 2. Люблю
 3. Волшебники
 4. Ти мій
 5. Снег
 6. Не питай
 7. А я пливу
 8. Твоє серце
 9. Одинокая
 10. Пригадай
 11. А Менi б туди
 12. Таксi

Співати Ірина Білик почала, коли їй було чотири роки. Окрім того, вона займалася балетом і танцями, а в 6 років вже була учасницею дитячого ансамблю «Сонечко», який їздив з гастролями по всьому СРСР. Свою першу пісню Ірина написала, коли їй було 10 років. Крім занять в театральній студії, кілька років присвятила навчанню в музичній школі. А досягнувши повноліття, сама почала викладати музику.

ПЕРШИЙ АЛЬБОМ

У 1989 році вступила до київського державного музичного училища ім. Глієра по спеціалізації «Естрадний вокал» і взяла участь у фестивалі «Червона Рута». Через рік співачка виступила на фестивалі «Весняні надії». Там вона познайомилася з музикантами Юрієм Нікітіним, Георгієм Учайкіним і Жаном Болотовим. Зовсім скоро на світ з'явилася їхня з Іриною спільна група «Цей дощ надовго». А в 1990 році вийшов перший альбом «Кувала зозуля».

ПЕРШЕ ПРОФЕСIЙНЕ ВIДЕО

У 1992 р Білик зняла перше професійне відео на пісню «Лише твоя» і стала лауреатом міжнародного фестивалю «Пісенний Вернісаж. Нова українська хвиля ». У наступному році закінчила музичне училище і взяла участь в фестивалях «Марія» і «Слов'янський базар», де виконала композицію «Нова» - пісню, на той момент у всіх сенсах нову для українського слухача. В цей же час Ірина спробувала себе в ролі телеведучої в шоу "Ніч Новорічна" на УТ-1, а учасники групи «Цей дощ надовго», ставши менеджментом Ірини Білик, організували «Продюсерська агенція« Нова ». Скоро була закінчена робота над черговим альбомом «Я розкажу», який вийшов в 1994 році.

ПЕРШИЙ КОНЦЕРТНИЙ ТУР

У 1995 р відбувся перший — не тільки в історії співачки, але і в історії української поп-музики — концертний тур під назвою «Нова». Ірина дала своє перше сольне шоу в палаці «Україна» (м.Київ), яке зібрало повний аншлаг. У тому ж році, за статистикою американського посольства в Україні, Ірина Білик стала найпопулярнішою співачкою країни. А за результатами опитування журналістів проекту«Мистецькі вершки року-95» Ірина була обрана найпомітнішою фігурою в сучасній українській музиці.

ЗВАННЯ ЗАСЛУЖЕНОЮ АРТИСТКИ УКРАЇНИ

1996 рік став знаковим для співачки: вона отримала звання Заслуженої артистки України. Кращою піснею цього року названа її композиція «Так просто». Крім цього, Ірина взяла участь у фестивалі «Таврійські ігри», де отримала нагороду в галузі сучасної української музики та масових видовищ «Золота Жар-Птиця» в номінаціях «Співачка року» та «Пісня року». Ще через рік Білик отримала гран-прі фестивалю «Парад хіт-парадів».

ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНЦЕРТНИЙ ТУР БIЛИК

У 1997-му відбувся другий всеукраїнський концертний тур Білик «Так просто». За цей час Ірина дала 38 концертів в найбільших містах країни. Її виступи в палаці «Україна» збирали аншлаги 2 дні поспіль, а тур був номінований на отримання нагороди «Подія року» в галузі сучасної української музики та масових видовищ «Золота Жар-Птиця». Тут же Білик отримала ще дві нагороди в номінаціях «Співачка року» та «Альбом року» («Так просто»). У цьому ж році вийшов новий альбом «Фарби». Тільки по території України він розійшовся тиражем понад 1 000 000 примірників.

ТРЕТIЙ КОНЦЕРТНИЙ ТУР БIЛИК

У 1998 р Україна побачила третій концертний тур Білик — разом зі співачкою Ліндою та Максом Фадєєвим Ірина поїхала в тур «Фарби неба». Концерти проходили в палацах спорту та на стадіонах, і в цілому зібрали рекордну глядацьку аудиторію. Ірина в черговий раз стала володаркою нагород в галузі сучасної музики та масових видовищ «Золота Жар-Птиця» в номінаціях «Співачка року» та «Альбом року» («Фарби»).

ВИЙШОВ НОВИЙ АЛЬБОМ «ОМА»

У 2000 році вийшов новий альбом «ОМА», після чого співачка дала два аншлагових концерти з однойменною назвою в київському палаці «Україна» і дебютувала як художник-модельєр, випустивши власну колекцію «ОМА». А восени поїхала в західну частину країни з туром «Без назви».

У 2002 р. Білик порадувала слухачів новим польським альбомом під назвою «Bilyk» і стала володаркою нагороди «Почесний Ях» в номінації «Відкриття року» на польському фестивалі «Yach Film».

У 2003 р. Ірина випустила альбом «Білик. Країна », на підтримку якого відбувся її концертний тур по Україні. Концерти вже традиційно зібрали повні аншлаги.

НОВИЙ ЕТАП ТВОРЧОСТI IРИНИ БIЛИК

2004 рік можна вважати новим етапом творчості Ірини Білик. Вона записала перший російськомовний альбом «Любовь. Яд», який вже за перші 10 днів був проданий у кількості 100 000 примірників і отримав статус «платинового». Пісня «Сніг» вперше звучить в «СВ-шоу Вєрки Сердючки» на каналі 1+1 і відразу завойовує серця мільйонів слухачів України. Це була перша композиція, виконана і записана Іриною Білик російською мовою. Кліп на пісню «Снег», також став однією з перших відео- робіт відомого нині кліпмейкера Алана Бадоєва.

ВИЙШЛА MP3-ЗБIРКА «НАЗАВЖДИ»

У 2006 р вийшов mp3-збірник «Назавжди», що включив в себе 8 альбомів і заголовний бонус-трек. Пізніше співачка випустила альбом до майбутнього благодійного тура «Допомогти так легко», що отримав таку ж символічну назву. Тур стартував восени і охопив 24 обласних центри України. Туди разом із Іриною вирушили її коханий Дмитро Коляденко і його шоу-балет. За цей час команда зібрала понад 250 000 гривен, які були перераховані в київський міжнародний благодійний фонд «Отчий дім». Крім того, Ірина зняла у своєму кліпі «Рябина алая» 13 безпритульних дітей. На фінальні концерти туру в Києві Білик не просто запросила дітей із дитячого будинку, а й розділила разом з ними одну сцену. У тому ж році вона стала кращою виконавицею за версією Showbiz AWARD і отримала премію від радіостанції «Хіт-ФМ» в номінації «Співачка року».

УЧАСТЬ У ТЕЛЕВIЗIЙНОМУ ПРОЕКТI «ТАНЦI З ЗIРКАМИ-2»

У 2007 р. Білик брала участь у телевізійному проекті «Танці з зірками-2», де показала себе глядачеві ще і як талановита танцівниця. Шоу подарувало Ірині доленосне знайомство з партнером по танцях Дмитром Дікусаром.

ЗВАННЯ НАРОДНОЇ АРТИСТКИ УКРАЇНИ

У серпні 2008 р. Ірині Білик було присвоєно звання Народної артистки України. Навіть досягнувши найвищої міри визнання, свій успіх співачка вважає не тільки особистою заслугою. «Добитися того, що я зараз маю, мені допомогли мої шанувальники», - такі слова стали підтвердженням її подяки слухачам. А восени Ірина відправилася по містах України з концертною програмою «20 років разом». На цей раз, крім ліричних композицій і улюблених відомих пісень, публіку дивували душевні вірші Ірини, які вона наважилася читати перед усією країною. Були відзначені і оригінальні вбрання від модельєра Сергія Єрмакова. Тур мав великий успіх, і навіть по його закінченню надходили прохання про додаткові концертах. Однак зусилля Білик були спрямовані в інше русло. У світ вийшов збірник її кращих хітів «Навсегда», а також відеокліп на нову пісню «Подарю тебе». А до Нового Року Ірина Білик зробила шанувальникам довгоочікуваний подарунок: випустила новий диск «На бис!». До нього увійшло 16 композицій, серед яких найбільш високу оцінку отримали «Мир не знает», «Подарю тебе» і «Любов, что я вам подарила».

ПIСНЯ IРИНИ БIЛИК «СНЕГ»

У 2011-му пісня Ірини Білик «Снег», виконана Королем російської естради Філіпом Кіркоровим, була удостоєна премії «Золотий грамофон» в Москві! А в квітні 2012 року, напередодні 45-річного ювілею Кіркорова, на Першому каналі (Росія) пройшов спеціальний випуск популярного телешоу «Надбання Республіки». За підсумками всенародного голосування глядачів пісня «Снег» була названа кращою піснею Філіпа Кіркорова за всю його кар'єру!

IРИНА БIЛИК СТАЛА ЗIРКОВИМ ТРЕНЕРОМ ТЕЛЕШОУ «БИТВА ХОРIВ»

2013 року став для співачки дуже насиченим. Навесні Ірина Білик і група «TIK» потрапили в Книгу рекордів України, давши в рамках всеукраїнського туру «Кращі українські хіти» 24 концерти за 30 днів! Її пісня «Ми будемо разом» увійшла в 10-ку найбільш скачуваних пісень у Росії і зайняла почесне 8 місце! Ірина стала активним користувачем Інтернету, а число її прихильників на Фейсбук за рік досягло 40 тисяч користувачів!

Зірка побувала в Москві в гостях у програми Наташі Корольової і її мами Люди «Час обідати», де перемогла професійного шеф-кухаря! У 2013-му Ірина багато подорожувала. Побувала в Чехії і Греції, на Сардинії і знаменитому угорському озері Хевіз, об'їздила Іспанію і побувала на Криті в гостях у Філіпа Кіркорова, де познайомилася з його дітьми Аллою-Вікторією і Мартіном.

Восени Ірина Білик стала зірковим тренером телешоу «Битва хорів». Зі своєю чоловічою командою із Севастополя вона потрапила до фіналу проекту. У грудні стався ще один скандальний прецедент, в якому Ірина стала головним героєм. Співачка відправилася до суду захищати свої права і чесне ім'я. Таким чином, Білик перша з українських зірок виграла суд проти «жовтого» видання і покарала недобросовісних журналістів!

ХIТ БIЛИК «ТАКСИ» ЗАЙМАЄ ПЕРШЕ МIСЦЕ

2014 рік хіт Білик «Такси» займає перше місце в українських хіт-парадах рекордні 6 місяців! У свій день народження 6 квітня зірка влаштовує грандіозний благодійний концерт і презентує свій власний аромат: іменні парфуми «IraBi». Ірина записує дует із Борисом Моісеєвим на пісню «Не важно».

© 2014 Ірина Білик. Всі права захищені

Створення сайта impulse-design.com.ua